TRAINERS

TVJO Jürgen Casier

jrgen.casier@gmail.com

COÖRDINATIE ONDERBOUW

Jan Decapmaker

decapmaker_jan7@hotmail.com

COÖRDINATIE MIDDENBOUW

Dries Watthy

dries.watthy@outlook.com

COÖRDINATIE BOVENBOUW

Koen Sinnaeve

koen.sinnaeve2@telenet.be

B&B Vlaamse Velden kledijsponsor van alle trainers van de KSV Diksmuide jeugdacademie

Jerko Tipuric T1 + Benny Jonckheere T2

Tom Vandenbussche doelmannen


FANION


Jean-Marie Saeremans

jmsaeremans@hotmail.com

TALENTENTEAM

Kurt Clauw & Jan Dutoo

kurtclauw@hotmail.com

jan.dutoo@telenet.be

B7 U19

Nico Vandenberghe

vandenberghenico@hotmail.com

B6 U17

Kenneth Cardon

kenneth.cardon.psychology@gmail.com

B5 U17

Christophe Lapere

christophe.lapere@telenet.be

 B4 U17

Nico Vandenberghe

vandenberghenico@hotmail.com

B3 U15


Brend Vantournhout

brendvantournhout@hotmail.com

B2 U15

Brian De Bock

briandebock@gmail.com

B1 U14

Stefan Gaeremyn

stefangaeremyn@gmail.com

M 11 U13

Diederik Meyns

diederikmeyns@skynet.be

M10 U13

Matthias Brassaert

m.brassaert@gmail.com

M9 U13

Lars Zoete

zoetelars@hotmail.com

M 8 U12

Fré Avet

frederik.griet@skynet.be

M7 U12

Kristof De Bruyne

kristof.de.bruyne2@telenet.be

M6 U12

Wim Dert

wim.dert@telenet.be

M5 U11

Nick Vanden Berghe

Nick.vandenberghe94@gmail.com

M4 U11

Chris Bilcke

Chris_bilcke@hotmail.be

M3 U11

Jean Marc Vanhassel

sabine.annys@telenet.be

M2 U10

Matthias Morent

matthias.morent@hotmail.be

 M1 U10

Rendert Catteeuw

rendertcatteeuw450@hotmail.com

      U9

Anneke Bouchaert

anneke.bouchaert@telenet.be

     U9

Niels Vanden Berghe

vandenbergheniels@hotmail.com

    U8

Geert Witdoek


   U7

Audrey Borra


   U7

Geert Witdoek


U6

Elouise Vandamme

vandamme.elouise@hotmail.com

MESSICLUB

Evy Borra

evyborra@hotmail.com

MESSICLUB

Daphné Dehollander

daftje23@hotmail.com

MESSICLUB

Jean-Marie Saeremans

jmsaeremans@hotmail.com

HIGH POTENTIAL

Chris Bilcke

Chris_bilcke@hotmail.be

HIGH POTENTIAL

Gab Demanet

demanet.gab@gmail.com

HIGH POTENTIAL

Nico Maertens

ellen.stellamans@telenet.be

FUNCTIONELE TECHNIEK

Dries Watthy

drieswatthy@hotmail.com

SENSEBALL & COGITRAINING

Kenny Sneyaert

kennysneyaert@hotmail.com

DOELMANNEN

Tom Vandenbussche


DOELMANNEN

Kristof Rondelez

rondelez.kristof@gmail.com

G-PLOEG

Johan Doom

johan.doom@telenet.be

G-PLOEG

Ariane Ghekiere

arianeghekiere@hotmail.com

COACH

BLESSUREPREVENTIE